DERMAPEN

oferta

DERMAPEN

Najnowszy Dermapen™ jest jedynym w pełni cyfrowym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego skóry. DERMAPEN™ 4 gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony drobnych, pionowych kanałów frakcyjnych do 104% szybciej niż inne peny mikroigłowe. Kanały te mogą przenosić do 80% więcej składników odżywczych w głąb skóry. Działanie ukierunkowane na potrzeby skóry tj. trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia, anty-age zmarszczki, blizny, suchość, wiotkość skóry i inne.

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

Oczyszczanie wodorowe wykonuje się na czystej, pozbawionej makijażu i stonizowanej cerze za pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

oferta

DERMAPEN

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.
Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.
Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

– procedura trwa około 30-45 minut
– miejsce poddawane zabiegowi jest dezynfekowane
– indywidualnie dobrane dla Ciebie substancje aktywne z linii MG Collection będą nakładane na Twoją skórę podczas zabiegu
– w trakcie zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona
– po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie
– po 5-7 dniach możesz cieszyć się piękną i zdrową skórą a efekt zabiegu będzie narastał w czasie
– wymienny jednorazowy kartridż zapewnia 100% higienę zabiegu

– widoczne spłyca zmarszczki i bruzdy
– pogrubia skórę, naturalnie stymuluje produkcję kolagenu
– zmniejsza widoczność porów
– redukuje widoczność rozstępów
– redukuje blizny potrądzikowe i oparzeniowe
– wspomaga leczenie łysienia i zagęszcza włosy
– ujednolica koloryt skóry

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0™ maksymalizuje efekt i skraca czas zabiegu. Jest to jedyny bezkonkurencyjny system do mikronakłuwania frakcyjnego oraz wprowadzania aktywnych substancji w głąb skóry, stworzony dla lepszych rezultatów oraz komfortowych zabiegów.

Urządzenie DERMAPEN 4.0™ to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w medycynie estetycznej ostatnich lat.
Dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom technologicznym szybko i skutecznie poprawia się nawilżenie, wygładzenie, elastyczność, koloryt, pogrubienie i teksturę oraz stymuluje włókna kolagenowe i pobudza skórę do samoregeneracji.

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN 4.0™ narzędzie do zadań specjalnych w walce z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku oraz bliznami i przebarwieniami

– profilaktyka przeciwstarzeniowa
– korekta drobnych zmarszczek
– nawilżenie, odżywienie, rewitalizacja skóry
– wiotczenie skóry (twarzy, szyi, dekoltu)
– terapia przebarwień
– rozszerzone pory
– blizny potrądzikowe, oparzeniowe, powypadkowe

Zabieg DERMAPEN 4.0™ powinien być wykonywana cyklicznie – dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów, w odstępach 3-6 tygodni.

– choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
– niewyrównana cukrzyca
– opryszczka w stanie aktywnym
– alergie na składniki preparatów
– ciąża i karmienie piersią
– stany zapalne na skórze, zranienia
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!