MODELOWANIE/POWIĘKSZANIE UST

oferta

MODELOWANIE POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

W gabinecie Oliwia Sinko Estetycznie nie tylko nadajemy ustom objętości, ale i je modelujemy, korygujemy kształt, przywracamy symetrię. Zależy nam na naturalnych, a nie przerysowanych efektach. Usta powinny być soczyste i jędrne, bez kaczego dzióbka. 

Usta szyte na miarę – to sposób modelowania ust dobrany indywidualnie do ich anatomii, wyglądu i oczekiwań klientek … ponieważ każde usta są wyjątkowe I zasługują na specjalne traktowanie. 

Modelujemy usta technikami: V- Lips, na płasko, Juicy Lips, Natural Lips.

oferta

Modelowanie i powiększanie  ust kwasem hialuronowym cieszy się dużą popularnością. Jest to najczęściej wybierany zabieg medycyny estetycznej. Każda kobieta marzy o jędrnych, symetrycznych  i pełnych ustach.  Do ich modelowania używa się kwas hialuronowy. Nie każdy wie, że jest to substancja, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Wraz z wiekiem i postępującymi procesami starzenia się jej ilość stopniowo się zmniejsza, co oznacza, że cierpi na tym przede wszystkim nasza skóra. Szczególnie wokół ust zaczynają pojawiać się drobne zmarszczki, a usta tracą jędrność i kolor, mogą nawet stać się nieco spierzchnięte i wysuszone. Dlatego tak wiele kobiet decyduje się na ich modelowanie kwasem hialuronowym.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na modelowaniu, powiększeniu, wyrównaniu asymetrii ust kwasem hialuronowym usieciowanym. Przed zabiegiem dla lepszego komfortu pacjenta nakładane jest znieczulenie w kremie. Dla zwiększenia komfortu zabiegu preparat do modelowania ust może dodatkowo posiadać znieczulenie już w strzykawce. Preparat do modelowania ust dobierany jest indywidualnie, tak samo jak efekt który chcemy osiągnąć. Wszystkie kwasy na jakich pracujemy są bezpieczne i certyfikowane.

Dla kogo zabieg?

Zabieg dedykowany jest osobom, które chcą wymodelować usta, powiększyć je, dodać delikatnie objętości czy wyrównać asymetrie.

Na jak długo starcza efekt?

W zależności od użytego preparatu, naszego stylu życia, używek, stosowanych leków itp., efekt utrzymuje się  6-12 miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • aktywna infekcja (jak angina, opryszczka, infekcja dróg moczowych, próchnica itd.),
  • aktywne choroby nowotworowe, chemio- i radioterapia, 
  • nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe (jak cukrzyca typu 1 i 2, nadciśnienie tętnicze), 
  • niektóre choroby autoimmunologiczne, 
  • leczenie stomatologiczne (obowiązuje dwutygodniowy okres karencji, również po wybielaniu, piaskowaniu zębów), 
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • ciąża i okres laktacji, 
  • stosowanie niektórych leków (antybiotyków, izotretinoiny).

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!